SYSTEM OKABLOWANIA
STRUKTURALNEGO
Platforma zakupowa B2B
Witaj! tutaj możesz się zalogować lub założyć konto

Dostawa towaru w dniach 23-24.01.2018. Wszystkie zamówienia złożone w tych dniach mogą być realizowane z opóźnieniem. Za utrudnienia przepraszamy.

ALANTEC DATA CENTER Line

Wyświetl: Lista
Sortuj po:   pokaż:
Nazwa / opis produktu Dostępność Cena

19" panel pod 12 kaset (ułożenie pionowe), wysokość 3U, stal szlachetna

symbol: DCL-0.9300-00, jm: szt
Dodatkowe informacje:
dostępność i cena widoczna tylko dla zalogowanych klientów
Ilość sztuk
Do koszyka

Dodatek za metr kabla miedzianego do połączeń kasetowych H.D.S. klasy Ea, 500 MHz

symbol: DCL-CHCL6420010, jm: szt
Dodatkowe informacje:
dostępność i cena widoczna tylko dla zalogowanych klientów
Ilość sztuk
Do koszyka

Kaseta do okablowania miedzianego do panela 3U. 6 portów na moduły keystone

symbol: DCL-0.1800-85, jm: szt
Dodatkowe informacje:
dostępność i cena widoczna tylko dla zalogowanych klientów
Ilość sztuk
Do koszyka

Kaseta H.D.S. OM3, 6xLC-Duplex-MPO, turkusowa

symbol: DCL-LH632MPO000, jm: szt
Dodatkowe informacje:
dostępność i cena widoczna tylko dla zalogowanych klientów
Ilość sztuk
Do koszyka

Kaseta H.D.S. OM4, 6xLC-Duplex-MPO, fioletowa

symbol: DCL-LH642MPO000, jm: szt
Dodatkowe informacje:
dostępność i cena widoczna tylko dla zalogowanych klientów
Ilość sztuk
Do koszyka

Kaseta H.D.S. OS2, 6xLC/APC-Duplex-MPO, zielona

symbol: DCL-LH692MPO000, jm: szt
Dodatkowe informacje:
dostępność i cena widoczna tylko dla zalogowanych klientów
Ilość sztuk
Do koszyka

Kaseta H.D.S. OS2, 6xLC/PC-Duplex-MPO, niebieska

symbol: DCL-LH602MPO000, jm: szt
Dodatkowe informacje:
dostępność i cena widoczna tylko dla zalogowanych klientów
Ilość sztuk
Do koszyka

Kaseta światłowodowa 12xSC Simplex MM 50/125 OM2, do panela 3U przystosowana do spawania

symbol: DCL-0.9321-802, jm: szt
Dodatkowe informacje:
dostępność i cena widoczna tylko dla zalogowanych klientów
Ilość sztuk
Do koszyka

Kaseta światłowodowa 12xSC Simplex MM 50/125 OM3, do panela 3U przystosowana do spawania

symbol: DCL-0.9331-802, jm: szt
Dodatkowe informacje:
dostępność i cena widoczna tylko dla zalogowanych klientów
Ilość sztuk
Do koszyka

Kaseta światłowodowa 12xSC Simplex MM 50/125 OM4, do panela 3U przystosowana do spawania

symbol: DCL-0.9341-802, jm: szt
Dodatkowe informacje:
dostępność i cena widoczna tylko dla zalogowanych klientów
Ilość sztuk
Do koszyka

Kaseta światłowodowa 12xSC/PC Simplex SM 9/125 OS2, do panela 3U przystosowana do spawania

symbol: DCL-0.9311-802, jm: szt
Dodatkowe informacje:
dostępność i cena widoczna tylko dla zalogowanych klientów
Ilość sztuk
Do koszyka

Kaseta światłowodowa 6xLC Duplex MM 50/125 OM2, do panela 3U przystosowana do spawania

symbol: DCL-0.9322-601, jm: szt
Dodatkowe informacje:
dostępność i cena widoczna tylko dla zalogowanych klientów
Ilość sztuk
Do koszyka

Kaseta światłowodowa 6xLC Duplex MM 50/125 OM3, do panela 3U przystosowana do spawania

symbol: DCL-0.9332-601, jm: szt
Dodatkowe informacje:
dostępność i cena widoczna tylko dla zalogowanych klientów
Ilość sztuk
Do koszyka

Kaseta światłowodowa 6xLC Duplex MM 50/125 OM4, do panela 3U przystosowana do spawania

symbol: DCL-0.9342-601, jm: szt
Dodatkowe informacje:
dostępność i cena widoczna tylko dla zalogowanych klientów
Ilość sztuk
Do koszyka

Kaseta światłowodowa 6xLC/PC Duplex SM 9/125 OS2, do panela 3U przystosowana do spawania

symbol: DCL-0.9312-601, jm: szt
Dodatkowe informacje:
dostępność i cena widoczna tylko dla zalogowanych klientów
Ilość sztuk
Do koszyka

Kaseta światłowodowa 6xSC Duplex MM 50/125 OM2, do panela 3U przystosowana do spawania

symbol: DCL-0.9322-801, jm: szt
Dodatkowe informacje:
dostępność i cena widoczna tylko dla zalogowanych klientów
Ilość sztuk
Do koszyka

Kaseta światłowodowa 6xSC Duplex MM 50/125 OM3, do panela 3U przystosowana do spawania

symbol: DCL-0.9332-801, jm: szt
Dodatkowe informacje:
dostępność i cena widoczna tylko dla zalogowanych klientów
Ilość sztuk
Do koszyka

Kaseta światłowodowa 6xSC Duplex MM 50/125 OM4, do panela 3U przystosowana do spawania

symbol: DCL-0.9342-801, jm: szt
Dodatkowe informacje:
dostępność i cena widoczna tylko dla zalogowanych klientów
Ilość sztuk
Do koszyka

Kaseta światłowodowa 6xSC Simplex MM 50/125 OM2, do panela 3U przystosowana do spawania

symbol: DCL-0.9321-801, jm: szt
Dodatkowe informacje:
dostępność i cena widoczna tylko dla zalogowanych klientów
Ilość sztuk
Do koszyka

Kaseta światłowodowa 6xSC Simplex MM 50/125 OM3, do panela 3U przystosowana do spawania

symbol: DCL-0.9331-801, jm: szt
Dodatkowe informacje:
dostępność i cena widoczna tylko dla zalogowanych klientów
Ilość sztuk
Do koszyka

Kaseta światłowodowa 6xSC Simplex MM 50/125 OM4, do panela 3U przystosowana do spawania

symbol: DCL-0.9341-801, jm: szt
Dodatkowe informacje:
dostępność i cena widoczna tylko dla zalogowanych klientów
Ilość sztuk
Do koszyka

Kaseta światłowodowa 6xSC/PC Duplex SM 9/125 OS2, do panela 3U przystosowana do spawania

symbol: DCL-0.9312-801, jm: szt
Dodatkowe informacje:
dostępność i cena widoczna tylko dla zalogowanych klientów
Ilość sztuk
Do koszyka

Kaseta światłowodowa 6xSC/PC Simplex SM 9/125 OS2, do panela 3U przystosowana do spawania

symbol: DCL-0.9311-801, jm: szt
Dodatkowe informacje:
dostępność i cena widoczna tylko dla zalogowanych klientów
Ilość sztuk
Do koszyka

Moduł keystone fixLink SL RJ45, kat.6a STP AWG 27-26 PVP

symbol: DCL-CKFAKFL1EP, jm: szt
Dodatkowe informacje:
dostępność i cena widoczna tylko dla zalogowanych klientów
Ilość sztuk
Do koszyka

Moduł keystone RJ45 STP POE+ kat.6A fixLINK, AWG 24-22 cert. GHMT PVP

symbol: DCL-CKFAK001, jm: szt
Dodatkowe informacje:
dostępność i cena widoczna tylko dla zalogowanych klientów
Ilość sztuk
Do koszyka

Moduł keystone RJ45 STP POE+ kat.6A fixLINK, AWG 27-26 cert. GHMT PVP

symbol: DCL-CKFAKFLO, jm: szt
Dodatkowe informacje:
dostępność i cena widoczna tylko dla zalogowanych klientów
Ilość sztuk
Do koszyka

Panel do kaset systemu H.D.S. 19", 1.5U, modularny, 14 kaset, niewyposażony

symbol: DCL-AHVPL1415, jm: szt
Dodatkowe informacje:
dostępność i cena widoczna tylko dla zalogowanych klientów
Ilość sztuk
Do koszyka

Panel do kaset systemu H.D.S. 19", 1U, modularny, 6 kaset, niewyposażony

symbol: DCL-AHVPL0610, jm: szt
Dodatkowe informacje:
dostępność i cena widoczna tylko dla zalogowanych klientów
Ilość sztuk
Do koszyka

Panel krosowy HD, modularny 19", 0.5U, 24 porty, niewyposażony, z podporą, do modułów fixLINK

symbol: DCL-CKVPL5FO, jm: szt
Dodatkowe informacje:
dostępność i cena widoczna tylko dla zalogowanych klientów
Ilość sztuk
Do koszyka

Patch-cord RJ45 kat.6a, 27-26

symbol: HEKFM6GGF1, jm: szt
Dodatkowe informacje:
dostępność i cena widoczna tylko dla zalogowanych klientów
Ilość sztuk
Do koszyka

Połączenie międzyszafowe H.D.S. klasy Ea, 500 MHz, 1:1, 6xRJ45-6xRJ45, identyfikacja LED

symbol: DCL-CHCL6420000, jm: szt
Dodatkowe informacje:
dostępność i cena widoczna tylko dla zalogowanych klientów
Ilość sztuk
Do koszyka

Połączenie międzyszafowe H.D.S. OM3, 1:1, 6xLC-Duplex-6xLC-Duplex, identyfikacja LED, turkusowe kasety

symbol: DCL-LH632200000, jm: szt
Dodatkowe informacje:
dostępność i cena widoczna tylko dla zalogowanych klientów
Ilość sztuk
Do koszyka

Połączenie międzyszafowe H.D.S. OM4, 1:1, 6xLC-Duplex-6xLC-Duplex, identyfikacja LED, fioletowe kasety

symbol: DCL-LH642200000, jm: szt
Dodatkowe informacje:
dostępność i cena widoczna tylko dla zalogowanych klientów
Ilość sztuk
Do koszyka

Połączenie międzyszafowe H.D.S. OS2, 1:1, 6xLC/APC-Duplex-6xLC/APC-Duplex, identyfikacja LED, zielone kasety

symbol: DCL-LH692290000, jm: szt
Dodatkowe informacje:
dostępność i cena widoczna tylko dla zalogowanych klientów
Ilość sztuk
Do koszyka

Połączenie międzyszafowe H.D.S. OS2, 1:1, 6xLC/PC-Duplex-6xLC/PC-Duplex, identyfikacja LED, niebieskie kasety

symbol: DCL-LH602200000, jm: szt
Dodatkowe informacje:
dostępność i cena widoczna tylko dla zalogowanych klientów
Ilość sztuk
Do koszyka

Rozdzielacz tub światłowodowych

symbol: DCL-0.9300-01, jm: szt
Dodatkowe informacje:
dostępność i cena widoczna tylko dla zalogowanych klientów
Ilość sztuk
Do koszyka

Zaślepka pustego miejsca w panelu pod kasety H.D.S.

symbol: DCL-AHVZMB001, jm: szt
Dodatkowe informacje:
dostępność i cena widoczna tylko dla zalogowanych klientów
Ilość sztuk
Do koszyka

Zestaw naprawczy kabla Kat. 6a 10-Gigabit PoE+, AWG24-22 Extender

symbol: CKEF0000 , jm: szt
Dodatkowe informacje:
dostępność i cena widoczna tylko dla zalogowanych klientów
Ilość sztuk
Do koszyka
Strona: 1
Produktów 38 z 38 (Stron 1)


Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszych serwisów internetowych, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Regulaminie Cookies.